Trwa przekierowywanie na nową wersję strony.

Index

Radiotelefony

Rejestratory

SGM5

Serwis

Inne

Kontakt 
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w radiowych systemach łączności.

Nasi inżynierowie nieustannie prowadzą prace konstrukcyjno badawcze. Pracują nad nowymi rozwiązaniami oraz unowocześniają oferowane przez nas urządzenia.

Jednym z naszych produktów, które chcielibyśmy Państwu przedstawić jest

Koncentrator 10X do radiotelefonów


Koncentrator 10X oferuje możliwość podłączenia maksymalnie dziesięciu pulpitów dodatkowych oraz dziesięciu radiotelefonów, co umożliwia przeniesienie funkcji nadawania i nasłuchu radiotelefonów na maksymalnie dziesięć stanowisk dyspozytorskich. Każde urządzenie jest przystosowane do indywidualnych wymagań (definiowane dla poszczególnych pulpitów, które radiotelefony lub pulpity będą sumowane i słyszane oraz na jakich radiotelefonach można nadawać). Pojedynczy pulpit ma możliwość nadawania na 4 dowolnych radiotelefonach.

Budowa Koncentratora 10X jest modułowa. Składa się z maksymalnie 5 modułów, z czego każdy z nich ma 2 wejścia do podłączenia radiotelefonów oraz 2 wejścia do pulpitów dodatkowych.


Schemat przedstawiający zasadę działania Koncentratora 10X

           Dokumentacje oraz oprogramowanie


 

TRX s.c., ul. Wierzbowa 8, 15-743 Białystok, tel.: +48 85 662 88 11, fax: +48 85 662 88 10, email: trx@trx.pl