Trwa przekierowywanie na nową wersję strony.

Index

Radiotelefony

Rejestratory

SGM5

Serwis

Inne

Kontakt 
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w radiowych systemach łączności.

Nasi inżynierowie nieustannie prowadzą prace konstrukcyjno badawcze. Pracują nad nowymi rozwiązaniami oraz unowocześniają oferowane przez nas urządzenia.

Jednym z naszych produktów, które chcielibyśmy Państwu przedstawić jest

Pulpit VoIP do zdalnego sterowania SGM5ES VoIP


Zastosowanie pulpitu VoIP pozwala na prostsze korzystanie z radiotelefonu oddalonego od stanowiska dyspozytorskiego z wykorzystaniem zdalnego sterowania SGM5ES VoIP.

Urządzenie posiada głośnik i mikrofon wewnętrzny oraz daje możliwość przyłączenia mikrofonu zewnętrznego pracującego niezależnie od mikrofonu wewnętrznego. Urządzenie po włączeniu do komputera automatycznie przejmuje funkcje mikrofonu i głośnika (instaluje się jako karta dźwiękowa). Posiada wyjście do nagrywania, dzięki czemu w łatwy sposób można podłączyć do rejestratora rozmów. Pulpit zasilany jest z portu USB - 5V (nie wymaga dodatkowego zasilania).

Dzięki współpracy z oprogramowaniem RoIP (interfejsowi użytkownika zdalnego sterowania SGM5E VoIP) pulpit pozwala na sterowanie czteroma radiotelefonami, natomiast po podłączeniu mikrofonu biurkowego – steruje sześcioma radiotelefonami.

Pulpit VoIP nie wymaga konfiguracji.
Schemat ogólny przedstawiający zasadę działania urządzenia
Pulpitu VoIP z SGM5E VoIPOpis urządzenia Pulpitu VoIP
Schemat podłączenia Pulpitu VoIP
 

TRX s.c., ul. Wierzbowa 8, 15-743 Białystok, tel.: +48 85 662 88 11, fax: +48 85 662 88 10, email: trx@trx.pl