Trwa przekierowywanie na nową wersję strony.

Index

Radiotelefony

Rejestratory

SGM5

Serwis

Inne

Kontakt 
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w radiowych systemach łączności.

Nasi inżynierowie nieustannie prowadzą prace konstrukcyjno badawcze. Pracują nad nowymi rozwiązaniami oraz unowocześniają oferowane przez nas urządzenia.

Jednym z naszych produktów, które chcielibyśmy Państwu przedstawić jest

Sterowanie IP Radiotelefonem SGM5ES VoIP


Urządzenia te oferują przeniesienie na odległość wszystkich funkcji radiotelefonu. Sterowania udostępniają także dodatkowe funkcje, które rozszerzają możliwości wykorzystania urządzeń jako przekaźnika informacji lub kontrolera innych urządzeń.

Systemy zdalnego sterowania IP radiotelefonami dostępne w wersji serwera oraz klienta, które są opisane w tabelce poniżej.

 Opis  \  Wersja
 Serwer
SGM5ES VoIP
 Klient
SGM5E VoIP
 Rodzaj łącza
 Ethernet
 Ethernet
 Minimalna przepływność
 łącza sieciowego
 (na jednego użytkownika)
 90 kb/s dla G.711
45 kb/s dla GSM
35 kb/s dla Speex
 90 kb/s dla G.711
45 kb/s dla GSM
35 kb/s dla Speex
 Obsługa z wielu punktów
 (wielodostęp)
 TAK
 NIE
Możliwość połączenia
z jednym serwerem
 Współpraca
 z Konsolą Dyspozytorską
 TAK
 NIE
 Obsługa
 radiotelefonów
  MOTOROLA
Seria GM
GM360/380/1280
Seria DM
DM3400/3401 z dodatkowym modułem
DM3600/3601 z dodatkowym modułem
DM4600/DM4601

KENWOOD
Seria Nexedge NX
NX-700
NX-800
Seria TK
TK-7180

HYTERA
MD785 z dodatkowym modułem

ERICSSON
EDACS ORION
 MOTOROLA
Seria GM
GM360/380/1280
Seria DM
z dodatkowym modułem
DM3600/3601
DM4600/4601 w opracowaniu
 Broszury
 Instrukcje
 Oprogramowanie
    
 


           Dokumentacje oraz oprogramowanie

Obsługa zdalnego sterowania IP radiotelefonem SGM5ES VoIP możliwa jest w 3 opcjach, poprzez:

1. Bezpłatne oprogramowanie TRX RoIP zainstalowane na dowolnych komputerach z systemem operacyjnym Windows. Oprogramowania daje możliwość sterowania wieloma radiotelefonami, nagrywania ich oraz włączania retransmisji między urządzeniami.

2. System Konsol Dyspozytorskich, dotykowe panele dyspozytorskie z możliwością intergacji z telefonami.

3. Urządzenie Klient SGM5E VoIP, które łączy się do zdalnego sterowania po sieci IP i daje możliwość korzystania z manipulatora radiotelefonu (tzw. pyszczka).

Dzięki możliwości obsługi urządzenia z wielu punków można wszystkie powyższe opcje dowolnie łączyć i mogą one pracować równolegle.


Schemat funkcjonalny możliwości obsługi sterowania IP SGM5ES VoIPZapraszamy z zapoznaniem się z naszym
SYSTEMEM KONSOL DYSPOZYTORSKICH:

   
Oferujemy BEZPŁATNE OPROGRAMOWANIE
TRX RoIP pod Windows:Kliknij, zainstaluj, zadzwoń do nas i przetestuj !!!

Okno programu TRX RoIP

Okno radiotelefonu Motorola DM460X w RoIP

Okno radiotelefonu Motorola DM360X w RoIP

Okno radiotelefonu Motorola serii GM na przykładzie GM360 w RoIP

Okno radiotelefonu Kenwood serii Nexedge na przykładzie NX-700 w RoIP

Okno radiotelefonu Hytera MD785 w RoIP

Okno radiotelefonu ERICSSON EDACS ORION w RoIP
Proponujemy również wersję okna radiotelefonu
DLA MONITORÓW DOTYKOWYCHOkno radiotelefonu Motorola serii GM na przykładzie GM360 w RoIPInterfejs użytkownika
PULPIT VOIP

   

Urządzenie posiada 4 przyciski PTT, głośnik i mikrofon wewnętrzny oraz daje możliwość podłączenia mikrofonu zewnętrznego.


NAGRYWANIE ROZMÓW Z WYŚWIETLACZAMINasze urządzenie SGM5ES daje możliwość nagrywania rozmów z radiotelefonów wraz z zawartością jego wyświetlacza. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu naszego rejestratora rozmów KSRC z licencjami VoIP, który łączy się po IP do sterowania IP jako kolejny użytkownik. Na jednym rejestratorze istnieje możliwość zdalnego nagrywania wielu radiotelefonów w systemie.
W OBUDOWIE RACK 19" 2U Z ZASILANIEM AWARYJNYM


W naszej ofercie znajduje się również zdalne sterowanie w obudowie RACK 19" 2U. Na zdjęciu zestaw jest w wersji z radiotelefonem DM4600, zasilaczem firmy Merawex, gniazdem typu N wyprowadzonym na zewnątrz obudowy oraz zaciskami do zewnętrznego akumulatora.


W SZAFCE Z ZASILANIEM AWARYJNYM


W naszej ofercie znajduje się również zdalne sterowanie w szafce z zasilaniem awaryjnym. Na zdjęciu zestaw jest w wersji z radiotelefonem DM4600, szafką ZPAS SKI2, zasilaczem firmy Merawex, akumulatorem SBL 26Ah oraz gniazdem typu N wyprowadzonym na zewnątrz obudowy. Jesteśmy w stanie dostosować nasze wykonanie dla Waszych potrzeb!!!
Opis urządzeń 

Sterowanie IP SGM5ES firmy TRX pozwala na sterowanie szeroką gamą radiotelefonów poprzez sieć Ethernet. Pod pojęciem sterowanie radiotelefonem kryje się możliwość nadawania i odsłuchiwania sygnału audio z danego radiotelefonu oraz odczyt zawartości wyświetlacza radia (o ile je posiada).

Istotna jest stała wartość opóźnienia pakietów w danej sieci (ping). Do poprawnej współpracy ze sterowaniem wymagane jest, aby radiotelefon posiadał wyprowadzone na złącze akcesoriów cztery sygnały: wejście i wyjście sygnału audio, sygnał SQUELCH (informujący sterowanie, że na wyjściu audio w radiu pojawił się sygnał) oraz sygnał TX (pozwalający załączać nadajnik radiotelefonu). Jednym z głównych atutów tego urządzenia jest wielodostęp, oznacza to, że z jednego radiotelefonu może korzystać wielu użytkowników w tym samym czasie.

Zdalne sterowanie oferowane jest w wytrzymałej, odpornej na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, ergonomicznej obudowie, gwarantującej dobrą izolację i ochronę podzespołów elektronicznych.

Wnętrze sterowania kryje w sobie specjalizowane układy wykonane w nowoczesnej technologii, stosowane również są przez największych światowych producentów w specjalizowanych urządzeniach telekomunikacyjnych najwyższej jakości.
           Dokumentacje oraz oprogramowanie


 

TRX s.c., ul. Wierzbowa 8, 15-743 Białystok, tel.: +48 85 662 88 11, fax: +48 85 662 88 10, email: trx@trx.pl