Radiotelefon Motorola T92 H2O

Dzięki wodoodpornej konstrukcji, wytrzymałej obudowie i zasięgu do 10 km2 model T92 H2O pozwoli Ci zawsze pozostać w kontakcie z rodziną i znajomymi.

Cechy radiotelefonu:
Wodoszczelność klasy IP671
Wodoodporny radiotelefon dwukierunkowy T92 H2O zapewnia łączność w każdym miejscu na lądzie i na morzu. Uszczelnienia klasy IP67 gwarantują, że model T92 H2O wytrzyma zanurzenie na głębokość do 1 m przez 30 minut i przetrwa nawet największą ulewę.
Konstrukcja unosząca się na wodzie ekranem do góry i latarka aktywowana po zetknięciu z wodą 1
Dzięki wysiłkom inżynierów radiotelefon unosi się na wodzie i jest widoczny na powierzchni wody. Latarka aktywowana po zetknięciu z wodą jeszcze bardziej ułatwia jego znalezienie.Zadbaj o gotowość na wypadek niebezpieczeństwa 3
Radiotelefon jest wyposażony w funkcję alarmu, która zapewnia spokój ducha podczas wypraw z dala od cywilizacji. W przypadku niebezpieczeństwa pozostałe osoby otrzymują natychmiastowe powiadomienie. Po naciśnięciu przycisku alarmowego radiotelefon emituje sygnał alarmowy, po którym następuje transmisja łączności głosowej lub dźwięków otoczenia. Pozwala to na przesłanie sygnału do innych radiotelefonów w celu ostrzeżenia o nadchodzącym niebezpieczeństwie.Możesz również skorzystać z gwizdka w zaczepie na pasek, aby powiadomić inne osoby, że potrzebujesz pomocy. Dodatkowo wbudowana latarka LED zapewnia spokój ducha podczas wieczornych wypadów, nieoczekiwanych awarii czy braku prądu.Zaawansowana wbudowana latarka z białym i czerwonym światłem LED
Wybierz białe światło LED wbudowanej latarki, aby oświetlić sobie drogę podczas wieczornej eskapady lub w przypadku nieoczekiwanych awarii bądź braku prądu. Jeśli Twoje przygody mają miejsce po zmroku, na przykład lubisz obserwować gwiazdy lub brać udział w nocnych polowaniach, a musisz mieć możliwość obserwowania map, wykresów lub innych dokumentów, przełącz się na czerwone światło LED. Dzięki temu będzie można czytać bez rezygnowania z noktowizora.Zasilanie na czas przygody
Istnieją dwa sposoby zasilania radiotelefonu: z dołączonych akumulatorów NiMH zapewniających do 16 godzin pracy lub z trzech baterii AA, które zapewniają do 23 godzin pracy. Wraz z modelem T92 H2O dostarczana jest ładowarka dwustanowiskowa, która pozwala na ładowanie dwóch radiotelefonów jednocześnie podczas jazdy samochodem lub furgonetką. Kable ładowarki USB można wypiąć, co pozwala naładować radiotelefon po podłączeniu go do złącza USB komputera.

8 kanałów i 121 kodów prywatności
Dzięki 8 kanałom i 121 kodom prywatności, zapewniającym łącznie prawie 1000 kombinacji, łatwo znaleźć dostępny kanał.

Obsługa bez użycia rąk
Interfejs iVOX/VOX pełni funkcję zestawu głośnomówiącego i pozwala na prowadzenie łączności bez użycia rąk, dzięki czemu można odbierać połączenia bez zatrzymywania się.

Dostosowywanie dźwięków połączeń
Zdecyduj, co będą słyszeć Twoi rozmówcy, wybierając przed rozpoczęciem rozmowy jeden z 20 dźwięków połączeń.

Tryb dyskretny
Funkcja alarmu wibracyjnego jest przydatna, kiedy głośny sygnał alarmowy jest niepożądany.

Szybkie wyszukiwanie kanału
Funkcja skanowania pozwala sprawdzić, które kanały są aktualnie używane.

Powiadomienie o niskim poziomie akumulatorów
Alarm dotyczący niskiego poziomu naładowania przypomina, kiedy trzeba naładować akumulatory.

Zgodność z dowolnym radiotelefonem PMR446
Model T92 H2O jest zgodny z radiotelefonami PMR446, dzięki czemu można komunikować się z innymi radiotelefonami TLKR, a nawet radiotelefonami innych producentów, korzystając z tego samego kanału i kodu prywatności.

Blokada klawiatury
Blokada klawiatury zapobiega przypadkowej zmianie spersonalizowanych ustawień.

Opcjonalne baterie o zwiększonej pojemności
Ciesz się godzinami nieprzerwanej aktywności na świeżym powietrzu, korzystając z baterii o zwiększonej pojemności. (Baterie o zwiększonej pojemności są sprzedawane osobno).

Zestaw T92 H2O obejmuje:

• 2 radiotelefony
• 2 zaczepy do paska z gwizdkiem
• 2 akumulatory NiMH
• 1 ładowarkę samochodową z 2 wypinanymi kablami USB
• 1 futerał
• 1 instrukcję obsługi

1 Radiotelefon posiada stopień ochrony IP67. Wytrzymuje zanurzenie na głębokość do 1 m przez 30 minut. Radiotelefon unosi się na wodzie z akumulatorem NiMH dostępnym w zestawie. Może nie unosić się w przypadku niektórych baterii AA. Zestawu słuchawkowego należy używać wyłącznie w suchym otoczeniu.

2 Podany zasięg łączności obliczono w oparciu o test przeprowadzany w optymalnych warunkach przy niezakłóconej widoczności w linii prostej. Rzeczywisty zasięg jest zależny od ukształtowania terenu i warunków, i często wynosi mniej niż możliwa wartość maksymalna. Rzeczywisty zasięg będzie ograniczany kilkoma czynnikami, w tym między innymi: ukształtowaniem terenu, warunkami pogodowymi, zakłóceniami elektromagnetycznymi oraz przeszkodami.

3 Funkcja alarmowa powinna być stosowana wyłącznie w przypadku rzeczywistej sytuacji alarmowej. Firma Motorola Solutions nie ponosi odpowiedzialności za brak odpowiedzi na sygnał alarmowy ze strony odbiorców.

Dane ogólne:

Zasięg (warunki optymalne) Zasięg do 10 km 1
Kanały 8
Kody prywatności 121
Sygnały połączenia 20 standardowych
Przycisk alarmowy Tak
Latarka Tak
Wymiary 17,8 × 6,1 × 3,8 cm
Waga Waga (bez akumulatora): 176 gWaga (z akumulatorem): 233 g
Czas pracy akumulatora Do 16 godzin z dostarczonymi akumulatorami  2

1 Podany zasięg łączności obliczono w oparciu o test przeprowadzany w optymalnych warunkach przy niezakłóconej widoczności w linii prostej. Rzeczywisty zasięg jest zależny od ukształtowania terenu i warunków, i często wynosi mniej niż możliwa wartość maksymalna. Rzeczywisty zasięg będzie ograniczany kilkoma czynnikami, w tym między innymi: ukształtowaniem terenu, warunkami pogodowymi, zakłóceniami elektromagnetycznymi oraz przeszkodami.

2 Z wysokiej jakości ogniwami alkalicznymi (brak w zestawie).

Materiały do pobrania:

Specyfikacja radiotelefonu Motorola T92 H2O