Radiotelefon CLK446

Cechy radiotelefonu

Personalizacja i produktywność w jednym
Unikatowa stylizacja modeli CLK przedstawia Twoim klientom profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa, bez żadnych ustępstw w zakresie wydajności. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów do noszenia możesz zamocować radiotelefon do smyczy, przypiąć go do kurtki lub paska, a nawet nosić go komfortowo na nadgarstku lub ramieniu. Doskonały wyświetlacz LED zapewnia widoczność informacji dotyczących stanu, np. aktywnego kanału, poziomu głośności itp., w dowolnym oświetleniu.

Smukły i lekki – nowa definicja radiotelefonu
Zaprojektowaliśmy model CLK z myślą o wszechstronności i całodziennym komforcie użytkowania. Antena została zintegrowana w korpusie radiotelefonu, dzięki czemu zredukowano ogólne rozmiary i zachowano elegancję konstrukcji. Przy długości 98 mm i grubości 13,5 mm radiotelefon jest lekki i łatwy do trzymania w ręce. Niech nie zwiedzie Cię doskonały wygląd. Ten model, jak każdy radiotelefon Motorola, został skonstruowany tak, aby sprostać codziennym wyzwaniom.

Czytelny wyświetlacz LED w dowolnym oświetleniu
Model CLK wykorzystuje doskonały wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz kontrolować kluczowe informacje o stanie, np. aktywny kanał, poziomy głośności czy tryb skanowania, za jednym dotknięciem przycisku.

Wydajność zgodna z doskonałym wyglądem
Komunikacja za pomocą tego przenośnego radiotelefonu jest bezproblemowa i nie wymaga wysiłku – od tętniącej życiem hali sklepowej po cichy korytarz w hotelu. Dzięki uznanej technologii firmy Motorola Twoi pracownicy mogą się słyszeć i rozmawiać bez zakłóceń czy szumów. Możesz mieć pewność, że rozmawiają ze sobą wyraźnie i niezawodnie w całym dostępnym zasięgu.

Przenoś urządzenie tak jak chcesz
Wybierz najlepsze akcesorium do przenoszenia, aby uzupełnić swoje miejsce pracy i styl: zapnij smycz, opaskę na rękę, pasek na nadgarstek, pasek lub klips magnetyczny do centralnego uchwytu w radiotelefonie i zacznij działać. Wbudowany głośnik zapewnia wyraźny dźwięk wiadomości. Użytkownicy mogą też korzystać z szerokiej gamy słuchawek zapewniających bardziej dyskretną komunikację, która nie zostanie zakłócona lub usłyszana przez osoby postronne.

Intuicyjne, łatwo dostępne sterowanie w ruchu
Łatwe do użycia kontrolki głośności i menu umożliwiają wprowadzanie zmian w ustawieniach radiotelefonu. Zmiany są natychmiast wyświetlane na ekranie LED. Duży przycisk push-to-talk zlokalizowany jest z przodu obudowy, dzięki czemu można go łatwo znaleźć i obsługiwać, nawet bez patrzenia. Funkcja powiadamiania głosowego płynnie przeprowadza użytkowników przez elementy menu, gdy nie mogą spojrzeć na wyświetlacz radiotelefonu.

 

Materiały do pobrania:

Specyfikacja Motorola CLK446